Oferta warsztatowa dla osób indywidualnych

II semestr roku szkolnego 2019/2020

Jak zapisać się na warsztaty?

  • Krok 1

    Wypełnioną KARTĘ ZGŁOSZENIA prosimy wysłać na adres szkolenia.krakow@klanza.org.pl Po otrzymaniu KARTY ZGŁOSZENIA otrzymacie Państwo potwierdzenie o przyjęciu zgłoszenia pod wskazany adres e-mail.

  • Krok 2

    Prosimy o wpłatę należności na konto: Polskie Stowarzyszenie Pedagogów i Animatorów KLANZA Oddział w Krakowie, ul. Spóldzielców 7, 30-682 Kraków e-mail: krakow@klanza.org.pl nr konta bankowego: 93 1020 2892 0000 5002 0422 8466 z dopiskiem (nazwa szkolenia) Na szkolenia zapisywane będą tylko i wyłącznie te osoby, które równolegle z wysłaniem KARTY ZGŁOSZENIA wniosą opłatę na konto za szkolenie.

  • Krok 3

    Klient ma prawo do zwrotu pieniędzy tylko w przypadku odwołania zajęć przez organizatora. W wyjątkowych sytuacjach istnieje możliwość przeniesienia wpłaty na inne warsztaty z listy organizatora. Zawsze istnieje możliwość podania innej osoby na swoje miejsce. Do każdej wpłaty na konto automatycznie wystawiamy fakturę na nazwisko osoby wpłacającej. W razie innego nabywcy lub innej formy płatności prosimy to uzgodnić mailowo: szkolenia.krakow@klanza.org.pl lub telefonicznie (numery telefonu są podane w zakładce kontakt)

Pobierz KARTĘ ZGŁOSZENIOWĄ

4 września 2020 r.
piątek:
17:00-20:00

5 września 2020 r.
sobota:
9:00-17:00

(15 godzin
dydaktycznych)

KIEDY MALUCHY ZMIENIAJĄ SIĘ W ZUCHY (WARSZTATY GOŚCINNE)

Warsztaty prowadzi:

Agnieszka Kaczmarczyk – trenerka Stowarzyszenia KLANZA

Wspieranie adaptacji małych dzieci w przedszkolu: Warsztaty „Kiedy maluchy zmieniają się w zuchy” adresowane są do nauczycieli wychowania przedszkolnego pracujących z najmłodszymi grupami (3-4 latkami). Celem warsztatów jest pomoc nauczycielom w pracy z najmłodszymi, dostarczenie skutecznych narzędzi, pomysłów, które ułatwią dzieciom adaptację w przedszkolu i pozwolą odnaleźć swoje miejsce w grupie, a nauczycielom pomogą w organizowaniu grupy i skutecznym działaniu. Program warsztatów zbudowany został wokół całodniowej aktywności dzieci w przedszkolu zgodnej z ramowym układem dnia, w związku z tym zawiera szereg nowych, autorskich piosenek animowanych ruchem, zabaw w kole ze śpiewem, prostych pomysłów plastycznych, nieskomplikowanych układów ruchowych. Ważnym zagadnieniem poruszanym na zajęciach są przyczyny trudności adaptacyjnych maluszków, sposoby ich pokonywania, a także właściwa i skuteczna komunikacja z rodzicami. Propozycje znakomicie można wykorzystać podczas „Pasowania na przedszkolaka” oraz wszelkich innych spotkań integracyjnych z rodzicami. Propozycje nadają się również po niewielkiej modyfikacji do wykorzystania w starszych grupach przedszkolnych.

Pomieszczenie jest ozonowane i zachowane są wszelkie środki ostrożności.

Miejsce:
Samorządowe Przedszkole nr 87
ul. Spółdzielców 7
Kraków

                                 

 

                              

 

 

Cena:

240 zł

adminSzkolenia i warsztaty